BURDUR
ÇAVDIR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
8. ve 12. SINIFLAR ARASINDA ÖDÜLLÜ DENEME SINAVI GERÇEKLEŞTİRİLDİ.
8. ve 12. SINIFLAR ARASINDA ÖDÜLLÜ DENEME SINAVI GERÇEKLEŞTİRİLDİ.![8. ve 12. SINIFLAR ARASINDA ÖDÜLLÜ DENEME SINAVI GERÇEKLEŞTİRİLDİ.](/meb_iys_dosyalar/2021_03/11135553_WhatsApp_Image_2021-03-11_at_12.05.01_4.jpg)
Çavdır Kaymakamlığımız ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüzün İş birliği ile İlçemizde 11.03.2021 Perşembe günü Ortaokullar 8. Sınıf ve Ortaöğretim Okulları 12. Sınıflar arası ödüllü deneme sınavı Pandemi (Maske-Mesafe-Temizlik) kurallarına uygun şekilde gerçekleştirildi. Deneme sınavının amacı öğrencilerimizin uzaktan eğitim sürecinde motive etmektir.