BURDUR ÇAVDIR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ AHMET ACAR’IN 2017-2018 ÖĞRETİM YILI SENE BAŞI MESAJI

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ AHMET ACAR’IN 2017-2018 ÖĞRETİM YILI SENE BAŞI MESAJI

Geleceğimizin şekillenmesinde önemli yeri olan bu anlamlı günde, öğrencilerimiz okullarına, arkadaşlarına ve öğretmenlerine kavuşmanın heyecanı ve sevincini yaşarken, yeni nesli şekillendiren değerli öğretmenlerimiz de geleceğimizi emanet edeceğimiz çocuklarımızı yetiştirmenin haklı gururunu yaşamaktadırlar.

Biz eğitim çalışanları berrak beyinleri, ışıl ışıl yürekleriyle gözlerindeki umut ışıkları ile anne babalarının sıcak kucaklarından bizlerin bilgisine, eline ve vicdanına emanet edilen, ülkemizin ve dünyanın geleceğine damga vuracak, yön verecek, gündem belirleyecek öğrencilerimizin yetiştirilmeleri hususunda her zaman olduğu gibi azim ve istikrarla gayret edeceğiz.  Yeni eğitim öğretim yılına yeni umutlar ve yeni hedeflerle başlıyoruz. Geleceğe yön verecek erdemli, saygılı, sevgi dolu, kendisiyle ve çevresiyle barışık büyük düşünen gençler yetiştirmeyi amaçlıyoruz.

            Bu vesileyle her kademedeki eğitim çalışanlarımızın ve sevgili öğrencilerimizin aileleriyle birlikte sağlıklı, mutlu ve başarılarla dolu bir eğitim öğretim yılı geçirmelerini diliyor, sevgilerimi ve saygılarımı sunuyorum.

                                                                                                                 

                                                                                                                                            Ahmet ACAR

                                                                                                                                   İlçe Milli Eğitim Müdürü

Pazar Mh. Okul Cd. ÇAVDIR/BURDUR - 0 248 427 12 48 - 427 21 89

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.