BURDUR ÇAVDIR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Çavdır İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet ACAR´ın Yılsonu Mesajı

Çavdır İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet ACAR´ın Yılsonu Mesajı
Çavdır İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet ACAR´ın Yılsonu Mesajı

´Saygıdeğer öğretmenlerim, değerli velilerim ve sevgili öğrencilerim; verimli, özverili ve sorumluluk duygusu içerisindeki çalışmalarınızla bir eğitim öğretim yılını daha tamamladık. Sağlıklı, mutlu, özgüveni yüksek, sorumluluk sahibi öğrencilerimizin yetişmesinde büyük emeği olan öğretmen, idareci ve velilerimize şükranlarımı sunuyorum. Kıymetli anne-babalar; sizlerin en değerli varlığınız olan çocuklarınızın, karnelerindeki başarı ve başarısızlığı değerlendirirken, karnenin, çocuğunuzun bir yıl boyunca derslerde gösterdiği performans ve çalışmanın notlarla gösterilen bir belge olduğunu unutmayın. Karnelerde, çocuğun olduğu kadar velilerin de katkısı vardır. Çocuklarımıza daha güzel bir gelecek hazırlamak hepimizin asli görevidir.

 

Bu vesile ile okul yöneticilerime, öğretmenlerime, velilerime ve öğrencilerime huzur içerisinde bir tatil geçirmelerini diler, gelecek eğitim öğretim yılındaki eğitim yolculuğumuzda tekrar buluşmak üzere sevgi ve saygılarımı sunarım.´´


09-06-201709-06-201709-06-201709-06-2017

Pazar Mh. Okul Cd. ÇAVDIR/BURDUR - 0 248 427 12 48 - 427 21 89

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.