BURDUR ÇAVDIR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İLÇEMİZDE 24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ COŞKUYLA KUTLANDI

            Kutlamalar Baş Öğretmen Mustafa Kemal ATATÜRK ’ün Huzurunda, Belediye Parkında Atatürk Büstüne Çelenk konulması ile başladı. Saygı Duruşu Ve İstiklal Marşının Okunmasından Sonra Kutlamaların Yapılacağı Ağan Restoran’a Geçildi.
İLÇEMİZDE 24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ COŞKUYLA KUTLANDI

                Buradaki Kutlamalara; İlçemiz Kaymakamı Abdullah ŞAHİN Belediye Başkanı Mustafa UYSAL,  Daire Amirleri, İlçemiz Genelindeki Okullarda Görevli Öğretmenler ve Aileleri de Katıldılar, İlçemiz Milli eğitim Müdürü Ahmet ACAR günün anlam ve önemini belirten konuşmasının ardından görevde tecrübeli öğretmen sıfatıyla Çavdır Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi Müdür Vekili Mehmet SARIŞLI ve Görevde olan en genç öğretmen sıfatıyla Söğüt Ortaokulu Türkçe Öğretmeni Selim YİĞİT  konuşma Yaptı,   Çavdır TOKİ Ortaokulu Müzik Öğretmeni Fatih YAĞLI, Bayır Şehit Halil Çelik Ortaokulu Müzik Öğretmeni Şirin SARICA, Çavdır Ortaokulu Müzik Öğretmeni Ege KALE ve Kozağaç İlkokulu Sınıf Öğretmeni Osman Sezgin KİTİŞ tarafından Hazırlanan müzik Dinletisine Çavdır Ali Nuri Sayın Halk Eğitim Merkezi İşaret Dili Öğreticisi Ayşegül BAKIR´ın işaret dili ile eşlik etmesi Katılımcılar tarafından büyük beğeni topladı, yemek İkramıyla kutlamalar sona erdi. 

25-11-201625-11-201625-11-201625-11-2016

Pazar Mh. Okul Cd. ÇAVDIR/BURDUR - 0 248 427 12 48 - 427 21 89

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.