TEOG ve YGS-LYS Sınavları başarıyı arttırma toplantısı yapıldı.
Çavdır İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü 2016-2017 Eğitim Öğretim Yılı TEOG ve YGS-LYS Sınavları başarıyı arttırma toplantısı okul müdürlerinin katılımı ile Çavdır Öğretmenevinde yapıldı.![TEOG ve YGS-LYS Sınavları başarıyı arttırma toplantısı yapıldı.](/meb_iys_dosyalar/2016_09/k_20133524_whatsappimage20160920at13.23.52.jpeg)
Çavdır İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü 2016-2017 Eğitim Öğretim Yılı TEOG ve YGS-LYS Sınavları başarıyı arttırma toplantısı okul müdürlerinin katılımı ile Çavdır Öğretmenevinde yapıldı. İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet ACAR’ın başkanlık ettiği toplantıda Şube Müdürleri İsmail KAN – Remzi Canfer ÜLVAN ve okul müdürleri hazır bulundular.
İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet ACAR 2016 yılı TEOG ve YGS-LYS Sınavlarının analizini yaptı. 2017 yılı sınavlarında başarıyı arttırmak için yapılacak çalışmaların planlaması yapıldı.
Başarılı bir eğitim öğretim yılı temennisi ile toplantıya son verildi.