BURDUR
ÇAVDIR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
SATRANÇ TURNUVASI
İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüzün Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü işbirliğiyle düzenlemiş olduğu Satranç Turnuvası Çavdır TOKİ İlkokul ve Ortaokulunda yapıldı.![SATRANÇ TURNUVASI](/meb_iys_dosyalar/2016_06/k_20160759_img_1521.jpg)
Başlangıçta iki gün sürmesi planlanan, ancak karşılaşmaların çekişmeli geçmesi sebebiyle üç günde tamamlanan turnuva sonunda dereceye giren öğrencilerimize madalyaları turnuva salonunda düzenlenen törenle verildi.