BURDUR ÇAVDIR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

KAYMAKAMIMIZA HEDİYE

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Çavdır Ali Nuri Sayın Halk Eğitimi Merkezi olarak İlçemiz Kaymakamı sayın Musa Kazım ÇELİK’ i ziyaret ederek, öğretmenlerimiz Fatma İLHAN ve Filiz TOKMAK TANRIVERDİ’ nin sayın kaymakamımız için hazırladıkları hediyeyi takdim ettik. 
KAYMAKAMIMIZA HEDİYE

İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet ACAR ile Şube Müdürleri, Çavdır Ali Nuri Sayın Halk Eğitimi Merkezi yönetici ve öğretmenlerinin katıldığı ziyarette, üzerine Sayın Kaymakamımızın isimleri ve tuttukları takımın logosu işlenmiş olan havlu öğretmenlerimiz Fatma İLHAN ve Filiz TOKMAK TANRIVERDİ tarafından kendilerine takdim edildi. İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet ACAR da sonuçları açıklanmış olan TEOG sınavları ile ilgili Kaymakamımıza bilgi verdi.

 

Kaymakamımız Sayın Musa Kazı ÇELİK de ziyaretimizden ve öğretmenlerimizin hediyesinden duydukları memnuniyeti ifade ederek ilçemiz eğitimine verdikleri önemi bir kez daha vurguladılar ve eğitimin bir adım daha ileriye gidebilmesi için ellerinden geleni yapmaya hazır olduklarını belirttiler.

Pazar Mh. Okul Cd. ÇAVDIR/BURDUR - 0 248 427 12 48 - 427 21 89

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.