BURDUR ÇAVDIR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

3 ARALIK ENGELLİLER GÜNÜ

“3 ARALIK ENGELLİLER GÜNÜ”ETKİNLİĞİ KAPSAMINDA TOKİ İLKÖĞRETİM OKULU ÖZEL ÖĞRETİM SINIFI   İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜNE ZİYARET GERÇEKLEŞTİRDİLER
3 ARALIK ENGELLİLER GÜNÜ

TOKİ, Özel Öğretim Sınıfı Öğretmeni Yunus HÜNERLİ, öncülüğünde Özel Öğretim Sınıfı öğrencileri Çavdır İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne ziyaret gerçekleştirdiler. Ziyarette İlçe Müdürü Ahmet ACAR, Şube Müdürleri Abdullah GÜVEN, Remzi Canfer ÜLVAN, Halk Eğitimi Merkezi Müdürü Ferhat ATALAY ve HEM Müdür Yardımcısı Mukaddes ACAR hazır bulundular.

Ziyaretlerini çiçek takdim ederek gerçekleştiren öğrencilere, çeşitli ikramlarda bulunuldu. Öğrencilerin farklı bir ortama girdikleri yüzlerindeki mutluluk ifadesinden anlaşılıyordu.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet ACAR; öğretmen Yunus HÜNERLİ’yi öğrencilerimize böyle farklı bir etkinlik fırsatı sunduğu için teşekkür etti. Bizim için normal sanılan bu etkinliğin, çocuklarımız için hayatlarında unutulmaz bir anı ve iz bırakacağını, zaten devletimizin de özel gayesinin, özel eğitime ihtiyaç vatandaşlarımız, toplumun içine çıkarmak olduğunu, ifade ettiler.

 

Hatıra fotoğraf çekiminden sonra ziyaret sonlandırıldı.

03-12-201503-12-201503-12-201503-12-2015

Pazar Mh. Okul Cd. ÇAVDIR/BURDUR - 0 248 427 12 48 - 427 21 89

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.