BURDUR ÇAVDIR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ÇAVDIR MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜNDEN SÖĞÜT KASABAMIZA EĞİTİM ZİYARETİ

2015-2016 Eğitim Öğretim yılının başlaması münasebetiyle, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet ACAR, Şube Müdürü Remzi Canfer ÜLVAN, Halk Eğitimi Merkezi Müdürü Ferhat ATALAY ve Halk Eğitimi Merkezi Müdür Yardımcısı Mukaddes ACAR tarafından ilçemiz Söğüt Kasabasına eğitim - öğretim faaliyetleri çerçevesinde ziyarette bulunuldu.
ÇAVDIR MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜNDEN SÖĞÜT KASABAMIZA EĞİTİM ZİYARETİ

İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet ACAR; okulların idareci ve öğretmenleri ile toplantı yaparak bilgi alış verişinde bulundular. Yıl içerisinde yapılacak çalışmalar gözden geçirildi.

                En fazla kitap okuyan öğrenciler ödüllendirildi. Her yıl Söğüt Belediyesinin okullara yaptığı kırtasiye yardımı projesine katılma fırsatı bulunuldu.

                Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü idarecileri, yıl içerisindeki yapacakları çalışmalar ile ilgili öğrencileri, öğretmenleri ve velileri bilgilendirdiler. İlçemizde “Lise Mezunu Olmayan Kalmasın” Projesi ve Lise mezunları için açılacak olan Destekleme Kursları ile ilgili duyurular yapıldı.

                İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet ACAR, Söğüt Kasabası Belediye Başkanı Salih YAVUZ’a her yıl yaptıkları kırtasiye yardımı için teşekkür ettiler.

Belediye Başkanı Salih YAVUZ;2009 Yılında Başlatmış Olduğumuz Eğitime Katkı Olarak Üniversite ve Lise Kazanan Öğrencilerimize nakdi yol yardımı ve ayrıca 500 Öğrencimizin tüm kırtasiye giderlerini Söğüt Belediyesi olarak karşıladık. Okul servisimiz de ücretsiz olarak öğrencilerimize hizmet vermektedir. 2015 2016 Eğitim Öğretim Yılında tüm öğrencilerimize başarılar dilerim, dileklerinde bulundular.

 

Verimli, kazasız ve başarılı bir yıl olması temennileri ile çalışmalar sonlandırıldı.

2222222222

Pazar Mh. Okul Cd. ÇAVDIR/BURDUR - 0 248 427 12 48 - 427 21 89

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.