BURDUR ÇAVDIR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

12 Mart İstiklal Marşının Kabulünün Yıl dönümü ve Mehmet Akif ERSOY ´ u Anma Programı

    İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Ve Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi tarafından hazırlanan 12 Mart İstiklal Marşının Kabulü ve Mehmet Akif ERSOY ‘u anma Programına İlçe Kaymakamımız Sayın Veysel YÜKSEL, Belediye Başkanımız Sayın Mustafa UYSAL, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet ACAR, İlçemiz Daire Amirleri, Öğretmenler, Öğrenciler ve Misafirler katıldılar.   Programda İstiklal Şairi Mehmet Akif ERSOY ‘un hayatı ve eserleri ile İstiklal Marşımızın kabul edilmesi ile ilgili süreç anlatıldı “Allah Bu Millete Bir daha İstiklal Marşı Yazdırmasın”
12 Mart İstiklal Marşının Kabulünün Yıl dönümü ve Mehmet Akif ERSOY ´ u Anma Programı

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Ve Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi tarafından hazırlanan 12 Mart İstiklal Marşının Kabulü ve Mehmet Akif ERSOY ‘u anma Programına İlçe Kaymakamımız Sayın Veysel YÜKSEL, Belediye Başkanımız Sayın Mustafa UYSAL, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet ACAR, İlçemiz Daire Amirleri, Öğretmenler, Öğrenciler ve Misafirler katıldılar.

Programda İstiklal Şairi Mehmet Akif ERSOY ‘un hayatı ve eserleri ile İstiklal Marşımızın kabul edilmesi ile ilgili süreç anlatıldı

 

“Allah Bu Millete Bir daha İstiklal Marşı Yazdırmasın”

Pazar Mh. Okul Cd. ÇAVDIR/BURDUR - 0 248 427 12 48 - 427 21 89

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.