BURDUR ÇAVDIR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

“ÇANAKKALE VE ŞEHADET” Konulu Tiyatro Gösterisi yapıldı.

       Çavdır Belediye Başkanlığı ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün ortak çalışmaları ile ilçemize gelen; Ankara Orta Oyuncuları Tiyatrosu tarafından hazırlanan “ÇANAKKALE VE ŞEHADET”  adlı tiyatro gösterisi yapıldı. 
“ÇANAKKALE VE ŞEHADET” Konulu Tiyatro Gösterisi yapıldı.

        Çavdır Belediye Başkanlığı ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün ortak çalışmaları ile ilçemize gelen; Ankara Orta Oyuncuları Tiyatrosu tarafından hazırlanan “ÇANAKKALE VE ŞEHADET”  adlı tiyatro gösterisi yapıldı. Üç seans yapılan gösteriyi Çavdır Belediye Başkanı Mustafa UYSAL Çavdır Milli Eğitim Müdürü Ahmet ACAR, Halk Eğitim Müdürü Ferhat ATALAY Öğretmenler,ortaokul ve lise Öğrencileri ile çavdırlı vatandaşlar izledi.

       Tiyatro gösterilerinin sınırlı olduğu ilçemizde, böylesine canlı ve yüksek performanslı gösteri izleyenler tarafından takdir edildi. Öğrencilerin kitaplardan okuyarak öğrenmeye çalıştıkları Çanakkale konusunu, yetenekli tiyatro sanatçıları tarafından görsel olarak izlemeleri bilgilerini pekiştirmiş oldu.

çanakkaleçanakkaleçanakkaleçanakkale
çanakkale
çanakkaleçanakkaleçanakkaleçanakkaleçanakkale

Pazar Mh. Okul Cd. ÇAVDIR/BURDUR - 0 248 427 12 48 - 427 21 89

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.