BURDUR ÇAVDIR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İLÇEMİZ ALİ NURİ SAYIN HALK EĞİTİM MERKEZİ MÜDÜRÜ AYNUR YILDIRAN EMEKLİYE AYRILDI...

 Emekliye ayrılan Ali Nuri Sayın Halk Eğitimi Merkezi Müdürü Sayın Aynur YILDIRAN a  İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ahmet ACAR tarafından Plaket takdim edilmiştir.
İLÇEMİZ ALİ NURİ SAYIN HALK EĞİTİM MERKEZİ MÜDÜRÜ AYNUR YILDIRAN EMEKLİYE AYRILDI...

Öğretmenlik mesleğine, 1997 yılında Diyarbakır Merkezde başladı. 2013-2015 yılları arasında Antalya Serik ilçesinde, kutsal öğretmenlik görevine devam etti.  Daha sonra da Burdur Çavdır İlçesinde Ali Nuri Sayın Halk Eğitim Merkezinde görevini sürdürdü. Yüreğinin yerinden fırlayıp bir çocuğun avuçlarına düştüğü günün üzerinden tam 24 yıla yakın bir ömür geçti. Görevinin ilk gününden bu güne kadar bir yürek ve bir kalp yerine binlerce sevgi dolu kalpler ve gök mavisi kadar berrak bakışlı sevgi meleği onlarca çocuk kalbine dokundu. Meslek yaşamınca çok sayıda öğrenciyi geleceğe hazırladı. Eğitimci olarak gerçek anlamda emekli olmayacağına inandığımız öğretmenimiz, görev yaptığı her ortamda duruşuyla, sağlam karakteriyle, saygısıyla insanlara bir şeyler vermek için örnek olmaya çalıştı.

Görevi süresince başarılı çalışmalarıyla, paylaşmayı, erdemi ilke edinişiyle güler yüzlü, pozitif enerjisiyle, Cumhuriyet değerleriyle yoğurulmuş dimağıyla her daim eğitim camiasının gönüllerinde oldu. Bundan sonrada olmaya devam edecektir.

Donanımıyla yaşamına dokunduğu insanların yüreklerinde her zaman yaşamaya devam edecektir. Eğitime yaptığınız titiz, özverili ve başarılı katkıları adına müdürlüğümüz ve eğitim camiamız adına yürekten teşekkür ediyoruz.

Eğitimin tecrübeli bir ferdi olarak, en verimli çağında emekliliğe adım atan değerli öğretmenimiz Sayın Aynur YILDIRAN'ın daima aramızda olacağına inanıyoruz. Kendisine yeni yaşamında sağlıklı, mutlu ve huzur dolu yeni başlangıçlar diliyoruz.  Her şey yüreğince olsun.

05-03-202105-03-202105-03-2021

Pazar Mh. Okul Cd. ÇAVDIR/BURDUR - 0 248 427 12 48 - 427 21 89

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.