BURDUR ÇAVDIR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet ACAR’ ın Eğitim Öğretim Sonu Mesajı

Saygıdeğer eğitim çalışanı arkadaşlarım, değerli veliler ve sevgili öğrencilerim;
İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet ACAR’ ın Eğitim Öğretim Sonu Mesajı

´Saygıdeğer eğitim çalışanı arkadaşlarım, değerli veliler ve sevgili öğrencilerim;

            Verimli, özverili ve sorumluluk duygusu içerisindeki çalışmalarınızla bir eğitim öğretim yılını daha tamamladık. Sağlıklı, mutlu, özgüveni yüksek, sorumluluk sahibi öğrencilerimizin yetişmesinde büyük emeği olan idarecilerimize, öğretmenlerimize, çalışanlarımıza ve velilerimize şükranlarımı sunuyorum.

            Kıymetli anne-babalar; sizlerin en değerli varlığınız olan çocuklarınızın, karnelerindeki başarı ve başarısızlığı değerlendirirken, karnenin, çocuğunuzun bir yıl boyunca derslerde gösterdiği performans ve çalışmanın notlarla gösterilen bir belge olduğunu unutmayın. Karnelerde, çocuğun olduğu kadar velilerin de katkısı vardır. Çocuklarımıza daha güzel bir gelecek hazırlamak hepimizin asli görevidir.

            Bu vesile ile okul yöneticilerime, öğretmenlerime, velilerime ve öğrencilerime huzur içerisinde bir tatil geçirmelerini diler, gelecek eğitim öğretim yılındaki eğitim yolculuğumuzda tekrar buluşmak üzere sevgi ve saygılarımı sunarım.´´

Pazar Mh. Okul Cd. ÇAVDIR/BURDUR - 0 248 427 12 48 - 427 21 89

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.