BURDUR ÇAVDIR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Dr. Öğr. Üyesi Feriha Duygu SAMAV CANTÜRK’ten Veda Ziyareti

Dr. Öğr. Üyesi Feriha Duygu SAMAV CANTÜRK’ten Veda Ziyareti

Çavdır Meslek Yüksekokulu Müdürlüğü görevine devam eder iken, Gölhisar Meslek Yüksekokuluna aynı unvan ile tayini çıkan Dr. Öğr. Üyesi Feriha Duygu SAMAV CANTÜRK veda ziyaretleri kapsamında Çavdır Meslek Yüksekokulu Sekreteri Mustafa YAŞAR Bey ile beraber, Çavdır İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne ve Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğüne ziyarette bulundular.

Dr. Öğr. Üyesi Feriha Duygu SAMAV CANTÜRK, Çavdır Meslek Yüksekokulu Müdürlüğüne devam ettiği süre içerisinde tüm kurumlardan destek aldıklarını ve bu kurumların başında İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü olduğunu, ifade ettiler. Desteklerinden dolayı anmalık olarak İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet ACAR’a, Çavdır Ali Nuri Sayın Halk Eğitimi Merkezi Müdürü Ferhat ATALAY’a ve Çavdır Mesleki ve Teknek Anadolu Lisesi Müdürü Mukaddes ACAR’a plaket takdim ettiler.  Plaket sonrası, Dr. Öğr. Üyesi Feriha Duygu SAMAV CANTÜRK, Çavdır İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünden yeni görevinde başarılar dilekleri ile uğurlandı.

Pazar Mh. Okul Cd. ÇAVDIR/BURDUR - 0 248 427 12 48 - 427 21 89

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.