BURDUR ÇAVDIR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

2015-2016 Eğitim-Öğretim Yılının Açılışı Ve İlköğretim Haftası Kutlama programı yapıldı.

     Çavdır İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından organize edilen etkinlik, Çavdır TOKİ Ortaokulunda gerçekleştirildi. Açılışa Çavdır İlçe Kaymakamı Oğuzhan SARGIN, Çavdır Belediye Başkanı Mustafa UYSAL, Çavdır Emniyet Müdürü Mehmet UÇAR, Çavdır MYO Müdür´ü Yrd.Doç.Dr.Ahmet SARITAŞ, Çavdır İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet ACAR Çeşitli Kamu Kurumlarının Amirleri Öğrenci ve Öğretmenler katıldı.
2015-2016 Eğitim-Öğretim Yılının Açılışı Ve İlköğretim Haftası Kutlama programı yapıldı.

     Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunması ile başlayan programda, Çavdır İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet ACAR ve TOKİ Okul Müdürü Ferudun AYDEMİR kısa bir konuşma yaptı. Öğrencilerin kısa konuşma ve şiirlerinin ardından 8. Sınıfların okula yeni başlayan öğrencilere çiçek sunmaları, ve miniklerin köşe kapmaca oyunu zevkle izlendi. Müzik öğretmenlerinden oluşan gurubun müzik ziyafeti görülmeye değerdi.

 

     Çavdır İlçe Kaymakamı Oğuzhan SARGIN, Çavdır Belediye Başkanı Mustafa UYSAL, Çavdır Emniyet Müdürü Mehmet UÇAR,  Çavdır İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet ACAR başarılı öğrencilere hediye verdiler. Topluca çekilen hatıra fotoğrafından sonra program sona erdi.

 

2111111111

Pazar Mh. Okul Cd. ÇAVDIR/BURDUR - 0 248 427 12 48 - 427 21 89

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.